Про нас

 Приватне підприємство «Творча архітектурна майстерня «Балан та Стельмащук» та ТзОВ «Глорі Плюс» це група фірм, що надають повний комплекс архітектурно-будівельних послуг – від передпроектної пропозиції та містобудівельного розрахунку до розробки інтер’єрів та, в подальшому виконання загальнобудівельних та оздоблювальних робіт «Під ключ».

Товариство «Глорі Плюс» засноване у 1994 році як спеціалізована будівельна організація. З часом та з збільшенням відсотку проектних робіт у портфелі замовлень, було вирішено розділити обов’язки. У зв’язку з чим у 2008 році створено приватне підприємство «Творча архітектурна майстерня «Балан та Стельмащук» яке займається архітектурним проектуванням та високотехнологічною діяльністю у галузі енергозбереження (сонячні батареї та геліоакумулятори), а ТзОВ «Глорі Плюс» будівельно-ремонтними роботами.

Проектна організація «Творча архітектурна майстерня «Балан та Стельмащук» крім робіт з об’ємного проектування успішно розробляє містобудівельну документацію. Нами відкориговано Генеральний план міста Камінь-Каширський, розроблені схеми планування сільських рад Нуйно, Осівці Камінь-Каширського району, сілських рад Прилуцької, Підгайцівської, Баївської та Коршівської сільських рад Луцького району, розроблені Проекти детального планування житлових масивів у Камінь-Каширському та Луцькому районах.

У 2012 році нами був розроблений проект Луцького залізничного вокзалу та Привокзального майдану. Цей проект переміг у міжнародному конкурсі «Кришталева цегла» у Польщі.

Ми маємо гарний досвід в проектуванні, монтажі та обслуговувані освітлення, сонячних батарей та систем підігріву води на базі геліоколекторів. По програмі ООН «Місцевий розвиток орієнтований на Громаду» нами запроектовані та змонтовані системи освітлення на базі сонячних батарей у школах с.Осьмиговичі Турійського району, с. Годомичі Маневичівського району та с. Холопичі Локачинського району, встановлені системи підігріву гарячої води на базі геліоколекторів у м.Луцьк та с.Холопичі.

Маючи більш ніж 25-ти літній досвід роботи, кваліфікованих архітекторів, інженерів, конструкторів та досвідчені будівельні бригади ми можемо вирішувати питання будь якої складності.

Поділитись: