Проект реконструкції вулиці Крилова у місті Луцьк

Вулиця Крилова закладена у 1930 роках. Розташована у центральній частині міста та поєднує вулицю Богдана Хмельницького з пішохідною вулицею Лесі Українки.

Зважаючи на занедбаний стан дорожнього покриття, у 2015 році виникла потреба проведення капітального ремонту вулиці, відтак Луцька міська рада замовила у нашого підприємства розробку проекту реконструкції вулиці Крилова.

Проект благоустрою вулиці передбачав влаштування мощення вулиці бруківкою, з утворенням на тротуарах візерунку Української вишиванки. Проте, після початку робіт, під шаром асфальтного покриття виявлено старе польське мощення знане під назвою шашка «Трилінського». Нами було вирішено зберегти історичне мощення, застосувавши поєднання шашки «Трилінського» з сучасними матеріалами. Такий підхід був підтриманий замовником та міським головою.

Проект був негайно відкоригований. Тротуари були замощені сучасною плиткою, кольори якої утворили «вишиванку». Проїзна частина замощена Трилінкою. Вдале поєднання сучасних та історичних матеріалів, ритміка Української вишиванки на тротуарах зробила цю вулицю однією з найохайніших та найзатишніших у місті Луцьку.

Поділитись: